wycena logotypu / rebrandingu / materiałów graficznych w 4 krokach (ok 3-5minut)

Uzupełnij Brief

Cześć! Cieszę się, że trafiłeś na tą stronę. Wygląda na to, że jesteś zainteresowany/a projektem graficznym. Poniższe pytania pozwolą mi lepiej zrozumieć twoje potrzeby i wizję. Pamiętaj, że pytania te nie są obowiązkowe. Z niecierpliwością czekam na twój brief - Alicja.
Poniżej znajduje się klika pytań dotyczących ogólnego wyglądu materiałów, które chcesz abyśmy dla Ciebie zaprojektowali. Są tu pytania wielokrotnego wyboru - możesz zaznaczyć więcej niż jedną opcję 😉
Poznajmy się bliżej. Proszę opisz w 2-4 zdaniach kim jesteś, kim jest twoja grupa docelowa, z kim konkurujesz i czym się wyróżniasz na tle konkurencji. Pamiętaj, pytania te nie są obowiązkowe. Będą jednak bardzo pomocne podczas projektowania aby zachować jasność i spójność komunikatów.
To już prawie koniec. Będę wdzięczna za ostatnie informacje o tym czy masz określony budżet lub termin realizacji którego należy się trzymać. Proszę zostaw też do siebie kontakt abym mogła podesłać wycenę oraz w razie potrzeby dopytać o szczegóły.

* pytania z gwiazdką są obowiązkowe