wycena strony / sklepu internetowego w 4 krokach (ok 3-5minut)

Uzupełnij Brief

Cześć! Bardzo miło widzieć się na stronie, dzięki której poznam wizję twojej strony lub sklepu internetowego. Pamiętaj, że pytania te nie są obowiązkowe. Będą jednak bardzo pomocne podczas projektowania twojej idealnej strony internetowej lub sklepu internetowego. Trzymam kciuki i czekam na twój brief - Alicja.
Jakie są szczegóły twojego projektu? Poniżej znajdziesz pytania wielokrotnego wyboru oraz pytania opisowe. Pamiętaj, że pytania te nie są obowiązkowe. Będą jednak bardzo pomocne podczas projektowania twojej idealnej strony internetowej lub sklepu internetowego.
Poznajmy się bliżej. Proszę opisz w 2-4 zdaniach kim jesteś, kim jest twoja grupa docelowa, z kim konkurujesz i czym się wyróżniasz na tle konkurencji. Pamiętaj, pytania te nie są obowiązkowe. Będą jednak bardzo pomocne podczas projektowania twojej idealnej strony internetowej lub sklepu internetowego.
To już prawie koniec. Będę wdzięczna za ostatnie informacje o tym czy masz określony budżet lub termin realizacji którego należy się trzymać. Proszę zostaw też do siebie kontakt abym mogła podesłać wycenę oraz w razie potrzeby dopytać o szczegóły.

* pytania z gwiazdką na ostatniej stronie są obowiązkowe