o nas

działamy na rynku od 2009 roku

Masz pomysł na markę ale brakuje Ci osoby, która zna trendy w marketingu i narzędzia promocji oraz posiada umiejętności projektowania graficznego i budowania stron internetowych? Od teraz masz nas - twój osobisty dział marketingu, który zadba o wizerunek Twojej marki jak o własne dziecko.

Cześć!

Mam na imię Alicja i zapraszam Cię do mojego, uśmiechniętego świata. 

Od kilku (nastu) lat prowadzę niewielką firmą usytuowaną w sercu podkarpacia. Marka HACHA działa od 2018 roku – wcześniej jako Concrea, wraz z moim zespołem zdobywaliśmy doświadczenie na rynku lokalnym jak i międzynarodowym. Mamy spore doświadczenie w tworzeniu spójnych marek dla naszych klientów – zaczynając od pomocy w wybraniu nazwy, przez projektowanie logotypu i materiałów graficznych oraz przygotowanie strony lub sklepu internetowego, na pozycjonowaniu, prowadzeniu social media i tworzeniu kampanii reklamowych kończąc. 

Wiem, że wiele osób tworząc bądź prowadząc firmę skupia się na kwestiach handlowych, księgowych czy prawnych na koniec zostawiając kwestie wizerunku. Choć macie świadomość, że jest to ważne – na co dzień nie zastanawiacie się nad różnymi rodzajami kwaśnego odcienia żółci na cytrynie, wyborem barwy która sprawi, że zaczniecie marzyć o wyjeździe na Malediwy albo krojem czcionki która będzie czytelna, lecz tajemnicza, elegancka lecz nowoczesna ( i będzie mieć polskie znaki 😅) – od tego jestem Ja i cały zespół HACHA. 

W pracy szczególną wagę przykładam do użyteczności i estetyki projektowanych materiałów graficznych i stron czy sklepów internetowych. Moim zdaniem pierwsze wrażenie jest najważniejsze – zarówno w spotkaniach między ludźmi, jak i w odbiorze marki. Te pierwsze 3 sekundy chcemy wykorzystać maksymalnie.

Co jest również dla mnie bardzo ważne – cenię sobie ludzkie podejście w pracy oraz wspólny szacunek zarówno na płaszczyźnie biznesowej jak i prywatnej – w mojej firmie wszyscy jesteśmy równi. I tak też traktujemy naszych klientów. Kiedy zaczynamy współpracę czuję się częścią Twojej firmy – chcę być jej współtwórcą i razem z Tobą budować silny i spójny brand. 

to Dla nich tworzyliśmy

projektujemy dla firm lokalnych, polskich, międzynarodowych

referencje

inni mówią, że warto nam zaufać

Polecamy współpracę z Alicją i Hacha.pl. Trafiłyśmy na siebie w momencie, w którym my traciłyśmy już nadzieję na stworzenie dobrej strony. Jednak po rozmowie wstępnej pojawiła się wizja końca tej nierównej walki! Wszystko zadziało się tak, jak Alicja powiedziała. Już pierwszy projekt spełnił nasze oczekiwania. Ochom i achom nie było końca. Chwalimy sobie tempo wykonywania pracy i bardzo dobry kontakt. Kontynuujemy tą współpracę na polu opieki nad stroną, bo wolimy zostawić stronę w rękach profesjonalistki.

Agnieszka i Natalia

autorki marki Architekt Przyszłości

Jako klient szukałam takiej firm, która zajmie się stroną od A-Z ponieważ sama się na tym nie znam.. i nie mam na to czasu. Do HACHA trafiłam z polecenia ponieważ mój poprzedni twórca strony okazał się mało kontaktowy i nie do końca nadawaliśmy na tych samych falach. Alicja z HACHA zajęła się moja stroną tak jak tego oczekiwałam, wypytała mnie o wszystko, zaproponowała zmiany, wykonała je zgodnie z oczekiwaniami i ulepiła ją na nowo w oczekiwanym czasie. Po prostu: POLECAM!

Sylwia M.

właściciel StudioDobreMiejsce

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu współpracy z Alicją z HACHA. Otrzymaliśmy fachowe wsparcie przy stworzeniu nowej strony, która powstała sprawnie, terminowo i zgonie z założeniami. Dużym plusem była konkretna komunikacja i dobra atmosfera współpracy. Szczerze polecamy.

Michał Ś.

manager ds. relacji inwestorskich - PROFESCAPITAL

Chciałabym zarekomendować firmę HACHA jako rzetelnego i godnego zaufania partnera. HACHA jest autorem projektu i wykonawcą naszej strony internetowej, logo oraz materiałów reklamowych (wizytówki; wlepy). Firma HACHA cieszy się naszym zaufaniem i zasługuje na polecenie z naszej strony.

Monika Sz.

prezes zarządu – Fundacja Koi Koi

Alicja najpierw przeprowadziła ze mną wywiad, na czym mi zależy i tak naprawdę to była połowa sukcesu. Szybka realizacja strony, wygląda tak jak tego chciałam. Przejrzysta polityka cenowa. Już zarezerwowałam termin na kolejny projekt 🙂

Irena S.

blogerka

Panią Alicję cechuje pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Znajomość rozwiązań i trendów sprawia, że Klient nie musi orientować się w temacie. Właśnie na tym mi zależało !

Olga F.

architekt wnętrz - OF Design

Polecam, polecam jeszcze raz polecam! Indywidualne podejście i super pomysły 🙂 Wszystko wykonane bardzo rzetelnie i terminowo.

Izabela P.

adwokat - Kancelaria Adwokacka Pączek Rzeszów

Z Alicją współpracujemy już 6 lat. Codziennie cieszę się że spotkałam tak otwartą na pomoc i jednocześnie profesjonalną osobę, która ma wiedzę i pomysły które się nie kończą. Pomogła mi przy organizacji marketingu i wizerunku 2 firm. Zaczynając od wyboru nazwy, wykonania zawsze trafionego logotypu aż po postawienie strony dla działalności usługowej oraz sklepu internetowego z produktami. Zawsze na każde moje pytanie ma odpowiedź. Wszystkim polecam z całego serca taką współpracę. A po 6 latach rozumiemy się z pół słowa, lepiej być nie może!

Kateryna T.

właściciel salonu urody Beauty Center oraz sklepu nikitoys.pl